انتشار نسخه یک سند تعرفه نرخ پایه خدمات فنی-تخصصی انفورماتیک/ افزایش ۴۰ درصدی نرخ خدمات نسبت به سال گذشته

انتشار نسخه یک سند تعرفه نرخ پایه خدمات فنی-تخصصی انفورماتیک

انتشار نسخه یک سند تعرفه نرخ پایه خدمات فنی-تخصصی انفورماتیک/ افزایش ۴۰ درصدی نرخ خدمات نسبت به سال گذشته

انتشار نسخه یک سند تعرفه نرخ پایه خدمات فنی-تخصصی انفورماتیک/ افزایش 40 درصدی نرخ خدمات نسبت به سال گذشته - وبسایت سانا

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، نسخه یک سند تعرفه سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در راستای اجرای وظایف محوله قانونی خود مطابق سال‌های پیشین، نسخه یک از سند تعرفه را با موضوع «تعیین مبانی قیمت‌گذاری خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات»، طی یک فرآیند علمی و با مشارکت و همکاری کارشناسان رسمی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات و عضو کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران تدوین و در اردیبهشت ماه سال جاری منتشر کرد. در این سند نرخ خدمات نسبت سال گذشته ۴۰% افزایش داشت.

علی آذرکار، دبیر کارگروه تعرفه در شرح تغییرات اعمال شده در نسخه یک این سند به اعمال آخرین اصلاحات مصوبات شورای عالی کار و هیات وزیران در رابطه با نرخ حقوق و دستمزد سال ۱۴۰۰، اصلاح ضرایب مربوط به نحوه محاسبه نفر-ساعت عناوین شغلی و تعریف شرایط و چارچوب ارائه خدمات پشتیبانی محصولات نرم‌افزاری و نحوه محاسبه آنها، اشاره کرد.

او همچنین افزود: «تلاش کارگروه تعرفه بر این بوده که در نسخه جدید سند، منافع کارفرما و پیمانکار همزمان لحاظ شود تا از این طریق بتوان استفاده از این سند را در کل صنعت توسعه داد».

نسخه‌های جدید این سند طی سال جاری، با توجه به نظرات کارشناسی کمیسیون‌های سازمان، درخواست‌ها و بازخوردهای خبرگان، به‌روزسانی و ارائه خواهد شد. همچنین به منظور اصلاح و بهبود مستمر سند، از همه ذی‌نفعان درخواست می‌شود نظرات و پیشنهادهای خود را به پست الکترونیکی tarrifs@irannsr.org ارسال کنند تا در تدوین نسخه‌های بعدی مد نظر قرار گیرد.

منبع : سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

 

  نظرات