دوربین مداربسته انبار

دوربین مداربسته انبار

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته انبار

بسیاری از مشاغل برای حفظ امنیت خود نیاز به دوربین مدار بسته  یا دزدگیر دارند . مخصوصا زمانی که اجناس مهم و با ارزشی در اختیار فرد باشد و آن را در مکانی مثل سوله یا انبار نگهداری کند لازم است به صورت مداوم تحت نظر باشد، چون در اکثر موارد لوازم و وسایل بصورت بسته بندی شده در انبار است و برای شخص سارق ، سرقت خیلی راحت می باشد ، اما به وسیله ی دوربین مدار بسته انبار میتوان نظارت کامل بر تعداد ورودی و خروجی ها نمود . دوربین مداربسته انبار که ویژگی هایی مخصوص برای چنین مکانی دارد و این دوربین انبار از اجناس کارخانه ها و شرکت ها محافظت می کند. شما با نصب دوربین مداربسته انبار امنیت سرمایه خود را تامین کرده واین که در این مقاله به آن بیشتر می پردازیم . دغدغه هایی که یک مدیر کارخانه برای سرمایه های موجود در انبار دارد شامل صرفه جویی در هزینه ها ، حفظ تجهیزات و ماندگاری آن ها ، افزایش بهره وری کارکنان ، پایش فعالیت و عملکرد کارخانه است و به همین منظور نیاز است تا دوربین سوله و کارخانه در نقاطی مشخص نصب گردد .

دلایلی که موجب نصب دوربین انبار می شود

 • شما با نصب دوربین سوله از وقوع جرم مانند سرقت و دزدی جلوگیری می کنید یا در صورت وقوع جرم می توانید به راحتی آن شخص را پیدا کنید . برای این کار باید محل نصب دقیق دوربین مدار بسته سوله را بدانید و از افراد با تجربه برای نصب کمک بگیرید که دقیقا دوربین مداربسته سوله  را در چه محلی نصب کنند .
 • تمامی دارایی و سرمایه یک کارخانه و شرکت در انبار یا سوله نگهداری می شود و برای حفظ منابع مالی بهتر است به نصب دوربین مدار بسته سوله یا انبار بپردازید و از کالا هایی خود در انبار مراقبت کنید .
 • یکی دیگر از دلایلی که نصب دوربین سوله را الزامی می کند این است که ممکن است در سوله حادثه ی جانی پیش آید و شما میتوانید زمانی که حادثه اتفاق افتاده است را از طریق دوربین مدار بسته سوله مشاهده بفرمایید .

  ویژگی های دوربین برای انبار

  • کنترل از راه دور

  شما برای حفظ و نگهداری هر آنچه در انبارتان وجود دارد باید بتوانید آن را مشاهده کنید اما گاهی اوقات دسترسی مستقیم وجود ندارد و می توانید از طریق دوربین مداربسته انبار آن را از راه دور کنترل کنید . شما می تواند در هر جای دنیا که باشید از طریق دوربین انبار دسترسی کامل داشته باشید و تصاویر به تلفن همراه شما ارسال گردد .

  • رزوایشن بالا

  دوربین مداربسته برای انبار باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و رزولیشن تصویری بالایی داشته باشد . تصاویر با کیفیت باعث می شود شما جزئیات بیشتری را ببینید و این نکته در امنیت یک مکان بی تاثیر نیست بهترین و مناسب ترین دوربین سوله ، دوربین مدار بسته با کیفیت ۸ مگاپیکسل است .

  • دید درشب

  نگهبانان یا مسئول حراست یک کارخانه نمی تواند در تاریکی دید خوبی داشته باشد یا شاید خطری او را تهدید کند به همین دلیل ویژگی دید در شب در ویژگی های دوربین مدار بسته برای انبار وجود دارد تا شما بتوانید تا چند متر فاصله را در تصاویر و در تاریک ی مطلق مشاهده کنید و چهره افراد را به راحتی و با وضوح کامل ببینید .

  • دوربین ضد انفجار و ضد ضربه

  یکی از ویژگی های دوربین مداربسته برای سوله ضد ضربه و ضد انفجار بودن در هر شرایطی است و این باعث می شود در هنگام آتش سوزی یا برخورد ضربه با دوربین به دلیل استاندارد IK تصویر شما ضبط و در نهایت برای شما ارسال گردد .

  • دوربین هوشمند

  در محیطی مانند انبار که رفت و آمد در آن زیاد است و امکان سرقت بالاست بهتر است از دوربین استفاده کنید که بتواند به راحتی چهره و حرکت افراد را تشخیص دهد . این ویژگی کاملا مناسب برای دوربین مداربسته انبار است و می تواند همه چیز را تجزیه و تحلیل کند . شمارش افراد ، تشخیص چهره ، تشخیص حرکت ، تشخیص نفوذ و عبور از خط تعریف شده از ویژگی های یک دوربین هوشمند است .

منبع : دوربین مارکت

  نظرات