دوربین مداربسته مناسب برای باغ

دوربین مداربسته مناسب برای باغ

دوربین مداربسته؟

شما هم ممکن است جزو افرادی باشید که  دارای باغ و ویلا در مناطق خوش آب وهوا هستند که اوقات فراغت خود را در ویلا و باغ های خود سپری می کنید و در آنجا به تفریح و استراحت می پردازید.

دوربین مداربسته مناسب برای باغ

شما هم ممکن است جزو افرادی باشید که  دارای باغ و ویلا در مناطق خوش آب وهوا هستند که اوقات فراغت خود را در ویلا و باغ های خود سپری می کنید و در آنجا به تفریح و استراحت می پردازید.

ویلا و باغ های شما نیز باید امنیت شان تامین شود و در مقابل تهدیدات باید ایمن گردند بسیاری از افراد برای تامین ایمنی باغ و ویلای خود  از سرایدار و نگهبان استفاده می کنند ومعمولا اتاقی را در گوشه باغ  برای سرایدار تعبیه می کنند و نیروی انسانی را برای محافظت از سرمایه های خود دخیل می کنند.

بسیاری دیگر از افراد این امنیت را توسط سگ های  نگهبان  تامین می کنند اما این سگ های نگهبان نیز خود نیاز به مراقبت و نگهداری دارند.

اما مناسب ترین راه و بهترین راه استفاده  از پکیج های محافظتی دوربین های مداربسته و دزدگیر می باشد که هم امنیت بیشتری را ایجاد می کنند و هم نقش بسیار زیادی در کاهش هزینه  ها دارد.

در هر صورت انتخاب هریک از موارد زیر  یکی از مواردی که خیلی برای شما مناسب می باشد وتوانایی شما را در افزایش ایمنی و نظارت بر باغ یا ویلایتان افزایش می دهد استقرار یک سیستم نظارت تصویری در ویلا می باشد.

مزیت های استفاده از دوربین مداربسته در ویلا

 با نصب دوربین مداربسته در باغ یا ویلای خود می توانید اهداف مختلفی را دنبال کنید  . یکی از هدف های اصلی  که  بیشتر مشتریان را به خرید این تجهیزات تر علاقه مند می کند نظارت بر ویلا و یا محل مورد نظر شان در زمان هایی که در ویلا حضور ندارند می باشد.

شما از این قابلیت بر خوردار می باشید که  در زمان هایی که در ویلا نمی باشد  از این موضوع مطمئن شوید که نگهبان یا فردی که ویلا را به آن سپرده اید اقدام به اجاره ویلا بدون اجازه شما نمی کند و  ویلا را به به فرد مطمئنی سپرده اید و ویلا و سرمایه های شما مورد محافظت قرار می گیرد.

با نصب دوربین مداربسته می توانید ورود و خروج افراد مختلف را به ویلا برسی کرده و از انجام درست کار ها  توسط فرد مورد نظر آگاه شوید و برانجام امور توسط  فرد مورد نظر مطلع شوید.

ازموارد دیگر کاربرد های دوربین مداربسته و سیستم نظارتی می توان به مشاهده تصاویر دوربین از راه دور اشاره کرد. شما می توانید با اتصال سیستم نظارت تصویری خود به شبکه اینترنت از راه دور تصاویر دوربین مداربسته را به صورت زنده یا ضبط شده مشاهده کنید.

انتخاب دوربین مداربسته مناسب جهت نیاز شما

 برای انتخاب سیستم نظارتی مد نظرتان  برای ویلا باید به  اهداف و نیازهای های خود توجه داشته  باشید . معمولا  این اماکن از دوربین مداربسته آنالوگ HD برای این محل ها استفاده می شود و این نوع دوربین ها با تو جه به ویژگی های این اماکن  مناسب هستند.

اما در صورتی که کیفیت تصویر برای شما حائز اهمیت می باشد و یا دارای یک ویلای لوکس با لوازم و اجناس گران قیمت می باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از سیستم مداربسته تحت شبکه (IP) استفاهده بکنید که می تواند تمام نیازهای شما را در زمینه نظارت تصویری رفع کند .

البته هم اکنون از سیستم آنالوگ سنتی هم برای ویلا استفاده می کنند اما این دوربین های مداربسته با کیفیت قابل ارائه خود نیز کیفیت تصویری به مراتب پایین تر نسبت به دوربین های HD بر روی بستر آنالوگ ارائه می کنند و در سال های اخیر دوربین های AHD ، HDCVI ، HD-SDI و Turbo HD جایگزین سیستم آنالوگ سنتی شده اند و دارای کیفیت بالایی می باشند.

به ویژه سیستم AHD  با توجه به اینکه به  قیمت تجهیزات آنالوگ  نزدیک می باشد و ارائه کیفیت تصویر به مراتب بالاتری دارد می تواند انتخاب خوبی برای پایین آوردن هزینه تمام شده پیاده سازی یک سیستم نظارتی برای ویلا باشد.

برند مناسب جهت دوربین مداربسته

با توجه به  اینکه باغ و ویلا از حسایت بالایی برخوردار می باشند برای  نظارت بر این اماکن می توانید از دوربین مداربسته ارزان قیمت برای آن استفاده کنید.

البته در صورت داشتن ویلا لوکس و مجهز ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از برندها و محصولات میان رده به بالا بازار استفاده کنید.

مکان های مناسب جهت نصب دوربین های مدار بسته

محل نصب دوربین مداربسته در ویلاوباغ با توجه  به نیاز و هدف مورد نظر شما  متفاوت می باشد برای انتخاب محل مناسب نصب دوربین مدار بسته بهتر است که از نظر کارشناس مربوطه برای انتخاب محل نصب استفاده کنید اما از جمله مواردی که برای این واحدها می توان به آن اشاره نمود :

ورودی ساختمان ویلا : باتوجه به  ساختمان ویلایی ورودی می تواند شامل درب های  گوناگون ویلا باشد . این قسمت یکی از مهمترین قسمت های ساختمان می باشد که محل اصلی ورود و خروج فرد می باشد.

محوطه رو به روی ساختمان : برای نظارت بر محوطه روبروی ساختمان ویلا و حیاط رو به روی آن می توان یک یا چند دوربین مداربسته ، بسته به نیاز در این قسمت نصب شود.

 درب های  ورودی ویلا : می توان درمحل درب ورودی یک یا دو دوربین  با توجه به دید مورد نیاز برای نظارت بر ورود و خروج افراد و ماشین ها به حیاط ویلا در این قسمت نصب کرد . معمولا اتاق نگهبانی یا سرایداری در این قسمت قرار داده می شود.

البته این نکته نیز حائز اهمیت می باشد  که در صورت عدم وجود نگهبان و تامین امنیت ویلا توسط سگ ، دوربین های مداربسته این قسمت در صورتی که در دسترس دزد باشد به راحتی قابل سرقت می باشد.

باتوجه به اینکه  تنوع طراحی ویلا ها و کاربری های متفاوت موجود می باشد  برای  سیستم نظارتی در این اماکن پیشنهاد می شود برای مشاوره انتخاب محل های نصب سیستم نظارت تصویری در این اماکن با کارشناسان دوربین مارکت مشورت کنید.

  نظرات