معرفی فایروالهای کمپانی سوفوس سری XG

معرفی فایروالهای کمپانی سوفوس سری XG

معرفی فایروالهای کمپانی سوفوس سری XG

معرفی فایروالهای کمپانی سوفوس سری XG

 

اگر بخواهیم این محصولات را دسته بندی کنیم می توان آن ها را به سه دسته فایروالهای دسکتاپ، ۱U و ۲U تقسیم کرد که در ادامه به اختصار به معرفی آن ها می پردازیم.

فایروالهای دسکتاپ

همه مدل ها در این سری از دستگاه های دسکتاپ دارای اتصالات داخلی و اضافی هستند که برای مشاغل کوچک و مصارف خانگی کاربرد دارند. علامت W در انتهای نام هر یک از مدل ها نشان دهنده این است که دستگاه به وای فای داخلی مجهز است.

فایروالهای XG 86  و XG 86w

این سری از فایروالهای سوفوس با توجه به امکاناتی که فراهم می کنند از قیمت مناسبی برخوردارند. از ویژگی های این محصولات از فایروالهای XG کمپانی SOPHOS می توان به استاندارد یکپارچه WLAN 802.11ac اشاره کرد. این دستگاه ها نیازی به فن ندارند.

فایروالهای XG125، XG125w، XG135، XG135w سوفوس

این فایروالها دارای ۸ درگاه مس GbE داخلی به همراه یک پورت SFP هستند. اتصالات اضافی از قبیل ماژول های ۴G و ۳G توسط یک محفظه توسعه صورت می گیرند. در مدل XG135w یک ماژول وای فای اضافه و منبع تغذیه نیز تعبیه شده است. این فایروالها با این امکانات برای مشاغل کوچکی که نمی خواهند زیاد هزینه کنند، بسیار مناسب است.

فایروالهای XG106، XG106w، XG115، XG115w

این سری از فایروالهای XG کمپانی SOPHOS دارای پورت مسی GbE و یک رابط مشترک SFP هستند. تمام این سری از محصولات سوفوس دارای دو منبع تغذیه هستند که می توان به صورت اختیاری از امکانات بی نظیری که در اختیار کاربران قرار می دهند استفاده کرد. عملکرد این محصولات در مقایسه با قیمت آن ها جهت استفاده در مشاغل کوچک بسیار مناسب هستند.

فایروالهای Rackmount 1U سری XG سوفوس

در صورت نیاز به تغییر و تطبیق شبکه این محصولات از فایروالهای XG کمپانی SOPHOS انتخاب خوبی برای مشاغل متوسط که به دنبال ایجاد انعطاف پذیری هستند، می باشند. این محصولات در دو سری ۱U کوتاه و مفصل تولید شده اند.

فایروالهای XG 210  و XG 230 از ۱U کوتاه

این فایروالها دارای آخرین فناوری چند هسته ای هستند که مجهزبه ۶ پورت مسی ۲، GbE به علاوه پورت فیبر GbE SFP و هم چنین یک پورت اسلات FleXi می باشند. منبع تغذیه اضافی که برای این محصولات در نظر گرفته شده نیز به صورت خارجی و اختیاری است.

فایروالهای XG 450  و XG 430 از ۱U مفصل

این سری از محصولات فایروالهای XG کمپانی سوفوس علاوه بر ۸ پورت مسی، دارای دو درگاه GbE SFP10 و دو پورت اسلات  FleXi اضافه نیز هستند. هم چنین منبع تغذیه دوم هم به صورت داخلی و اختیاری است. این سری برای مشاغل متوسط و سازمان های بزرگ کارایی دارند.

فایروالهای Rackmount 2U سری XG سوفوس

این سری از محصولات فایروالهای XG کمپانی SOPHOS سوفوس برای حجم ترافیک بالاتر طراحی شده اند و قابلیت انعطاف پذیری بالای برای تطبیق با محیط فراهم می کنند.

فایروالهای XG 550 و XG 650

این فایروالها برای حفاظت از سازمان های بزرگ طراحی شده اند که مجهز به فناوری CPU هستند و دارای ماژول ۸ پورت مسی GbE به علاوه ۴ یا ۶ درگاه FleXi  جهت تطبیق اتصال با محیط به صورت پیش فرض ارائه می شوند. از دیگر ویژگی های این مدل ها SSD دوتایی و منابع تغذیه قابل حمل می باشد.

فایروال های XG 750

این سری از محصولات فایروالهای XG کمپانی SOPHOS سوفوس برای محیط های بزرگتر سازمانی طراحی شده اند که توانایی از ترافیک های بالا را دارند. این دستگاه ها علاوه بر این که به دو SSD و منبع تغذیه هستند دارای CPU های چند هسته ای نیز و فن های قابل تعویض می باشند. این محصولات دارای محفظه ای با ۸ پورت FleXi هستند که یکی از این پورت ها به یک ماژول مسی با ۸ پورت متصل می شود.

  نظرات